Metin2 Cesaret Pelerini Sınırsız Yapma

Merhaba bugün siz değerli site üyelerimize metin2 de oyuncularınızın yüzünü güldürecek olan ve oyuncularınızın yüzünü güldürmekle kalmayıp oyuncularınızı adeta çılgına çevirecek bir olay hakkın da detay vereceğiz.. Evet şuan metin2 pvp serverler ve metin2 tr camiasında bir çok oyuncu ve oyun yönetim ekibi bu olayın üzerin de araştırmalar yaparak artık Cesaret Pelerini denen oyun içi eşyanın sınırsız halini üretip bu eşyanın sınırsız halini devreye sokarak oyuncuların gözünü boyayıp hem onları sevindirip hem de kendilerini oyuncularına bir adım daha iyi göstermek için gecelerini gündüzlerine katıp bir arayış içine giriştiler..


Öncelikle isterseniz Cesaret Pelerini nedir buradan başlayalım ;

Cesaret Pelerini ; metin2 oyunun da oyuncuların karakterlerinin seviyelerini yükseltmeleri için kasılırken işlerini kolaylaştıran ve kendilerine belirli bir uzaklık içerisin de bulunan slotları basıldığı zaman kendisine çekebilen bir metin2 oyun içi eşyasıdır. Bu eşya ya oyun içerisin de tıkladığınız zaman etrafınız da ki cesaret pelerini kapasitesinin kapsamış olduğu bütün slotları sizin üzerinize çekmekte ve bu şekil de de sizin hesabınız sizin sandığınızdan daha da kolay bir şekil de level almanıza yardımcı olacaktır..

Evet bu oyuncuların metin2 tr ve metin2 pvp serverler de sürekli kullandığı ve kullanacağı bir eşyadır.. Bu eşya bütün pvp serverler oyuncularının adeta ilacı haline gelmiş ve onları büyük bir dertten kurtarmıştır.. Çünkü cesaret pelerini ile slotları kendilerine çekmekte ve çekilen bu slotları keserek kendi hesaplarının kademelerini ve levellerini yükseltmektedirler. 

Bu cesaret pelerini 200 lü olarak ya da 20 li olarak kızıl orman metinlerini yok ederek içerisinden düşen nesneler ile elde edilebiliyor ve ayrıyetten nesne marketlerde de satılıyor.. Peki bu oyuncuları ne şekil de mutlu edebiliriz derseniz buna da hemen çözüm üretelim ; Cesaret pelerinini sınırsız yaparak oyuncularınızın mutluluğunu elde etmiş olursunuz ve oyuncularınızı ciddi anlamda büyük bir yükten kurtarmış olursunuz..

Cesaret pelerinini sınırsız yapmanız için ise kod yeteneğini iyi kullanan bir coder arkadaşınız ile bilgisayar başına oturarak bu işi halledebilirsiniz..

Yorumlar