?
RinaMt2

Apex Legends güncellemesi çıktı!

Aktif olarak en çok oyuncu sayısına sahip oyunlardan olan Apex Legends, 1.1sürümü ile güncellendi. Yeni güncellemenin getirdiği özelliklere gelin birlikte bakalım.

Apex Legends güncelleme yapacaklara önemli uyarı!

Bugün Apex Legends 1.1 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme ile birlikte bir çok sorun giderildi, bazı iyileştirmeler ve yeni özellikler eklendi. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Apex Legends 1.1 güncellemesini yüklediyseniz, firma yeni bir patch yayınlayana kadar oyun içi satın alım yapmamanızda fayda var. Çünkü, güncelleme ile oluşan bir sorun sonucu bazı hesaplar sıfırlanabiliyor.

Yama notlarına gelince, oyuna “Son kadro” adında bir özellik geldi. Bu özellik sayesinde son oynadığınız oyundaki takım arkadaşlarınızla tekrar maç yapabiliyorsunuz. Bu oldukça faydalı bir özellik!

Yama ile gelen özellikler:

  • Squashing dolandırıcıları için iyileştirmeler
  • Giriş ekranı ve intro kısmı için sessize alma seçeneği
  • PC’de bir kullanıcıyı rapor etmek istediğinizde hile seçeneği aktif oldu
  • Olası CPU hataları için bilgilendirici mesajlar eklendi
  • Taretler geliştirildi
  • Stabilite için geliştirmeler yapıldı
  • Çok sayıda küçük hata düzeltmeleri yapıldı

Oyunun 1.1 güncellemesi şu anda yayında ve oynamaya başlamadan önce Origin üzerinden güncellemeyi yüklemeniz gerekiyor. Şu anki sıkıntılar göz önüne alındığında biraz beklemek mantıklı bir tercih olabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Oyunu oynuyor musunuz? Memnun musunuz? Güncellemeyi yüklediniz mi? Yorumlarda belirtiniz.

Yazan: admin      Okunma: 11612      Tarih: 04.04.2019      Etiketler: apex güncellemesi çıktı , apex güncelleme , pvp serverler , serverler , serverlar ,


Pvpserverler.net

Son Yıllarda Genç Nesilin Bilgisayar Kullanma Amacına Bakmış Olursak, Çoğu Kullanıcıların Zamanını Online Oyunlarla Geçirdiğini Göreceğiz. Bu Genç Nesil Kendini Daha çok Metin2 Pvp Serverler'e Kaptırmış Durumdadır. Sitemizin Amacı İse En Güncel Metin2 Pvp Serverler'i Oyuncularla Paylaşımda Bulunmasıdır. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverlar Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.


Bu Web Sitesi Pvpserverler.net Bünyesine Aittir